Kurumsal

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Adıbelli Alüminyum 2009 yılında Konya’da kurulmuş; alüminyum doğrama, cephe giydirme ve katlanır cam balkon sistemleri alanında faaliyet gösteren, dünya standartlarında kendini sürekli revize ederek hizmetine devam eden bir kuruluştur.

Adıbelli Alüminyum’un uyguladığı projelerde; strüktürel silikonlu cam cephe sistemleri, özel dizayn panel cephe sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, alüminyum dış cephe sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, kapı sistemleri, sürme pencere/kapı sistemleri, alüminyum korkuluk/küpeşte sistemleri ve katlanır cam balkon sistemleri kullanılmaktadır.

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern ve son sistem makinelerle güçlendiren ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini değerlendiren, Konya başta olmak üzere yurdun tüm bölgelerinde hizmet üreten sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Neler yaparız?

Adıbelli Alüminyum ailesi olarak hem çevremiz hem de ülkemizin geleceği için çalışıyoruz.

Örneğin; alüminyum doğrama üretiyoruz, ahşap doğramaya göre daha dayanıklı; PVC doğramaya göre daha sağlam, demir doğramaya göre daha uzun ömürlü. 

Örneğin; alüminyum dış cephe kaplama yapıyoruz; montalamaya, sıvaya göre daha yalıtımlı ve daha şık. 

Örneğin; alüminyum Korkuluk yapıyoruz; demir korkuluğa göre daha uzun ömürlü ve bakım gerektirmiyor. 

Örneğin; cam balkon yapıyoruz; PVC doğrama göre daha şık ve daha kullanışlı. 

Tabii ki bunları yaparken alüminyum uzun ömürlü, sağlam ve geri dönüşümlü bir malzeme olduğu için; hem ülkemizin geleceğini korumuş oluyor hem de ülkemizin gelişme ve modernleşmesine katkıda bulunma anlamında üzerimize düşen görevi yerine getirmiş oluyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Projeler Nasıl Yerine Getiriliyor?

Keşif
Öncelikle iletişime geçilen müşterinin, beklentilerinin ne olduğu ve bu doğrultuda neler yapılabileceği (proje üzerinden ve yerinde) genel olarak tespit edilmektedir.
Hazırlık
Var olan proje değerlendirildikten sonra, işleyişin nasıl olacağı müşteriyle karşılıklı olarak belirlenmektedir. Belirlenen tarih aralığında ekipler, gereken imalat çalışmalarını yaparak, projenin uygulanması aşamasına geçmektedirler.
Uygulama
Tüm hazırlıkların (montaj yerinin ve  imalatların) ardından ekipler, özverili bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirmekte ve işlemlerin tamamlanmasından sonra müşteriye teslimatı yapmaktadırlar.

Son 10 Yıllık Karnemiz

1000
üzeri Proje Teslim Edildi
100
Problem Çözüldü
1300
üzeri Öneri Değerlendirildi
400
'den fazla Mutlu Müşteri

Müşterilerimizden Bazıları